Soliści z naszego przedszkola na konkursie piosenki w Szkole Podstawowej nr 103

21 dni temu

Dnia 09.04.2024 w Szkole Podstawowej nr 103 w Krakowie odbył się konkurs piosenki pod hasłem: „Rozśpiewany Przedszkolak”.Był to konkurs dla solistów, w którym nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci: Martynka z grupy IV i Franek z grupy V . Zgodnie z regulaminem konkursu dzieciaki przygotowały po jednej  piosence z repertuaru przedszkolnego. Z racji panującej od niedawna wiosny obydwie piosenki nawiązywały swoją treścią właśnie do tej pory roku.Martynka zaprezentowała się w piosence: „Klucz żurawi” a Franek zaśpiewał piosenkę: „Przyszła wiosna do lasu”. Po oglądnięciu występów wszystkich uczestników nastąpiła przerwa na obrady jury w czasie której był zorganizowany poczęstunek oraz zabawa dla dzieci.Jest nam niezmiernie miło poinformować, że artyści z naszego przedszkola odnieśli wielki sukces. Martynka zdobyła I miejsce, zaś Franek za swój piękny występ otrzymał wyróżnienie. Dzieci zostały obdarowane nagrodami rzeczowymi oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy konkursu zrobili sobie pamiątkową fotografię.

Serdecznie gratulujemy Martynce i Frankowi i życzymy im wielu dalszych sukcesów na scenie. Dodatkowo chcemy podziękować także rodzicom za pomoc podczas tego wydarzenia.