Zimowy czas w Smerfach

Drodzy rodzice w minionych miesiącach, realizowaliśmy tematykę związaną z aktualną porą roku. Dalej doskonalimy umiejętności matematyczne, wykorzystując do tego między innymi matę do kodowania. Zabawy te sprawiają im wiele radości, ale także ćwiczą koncentrację uwagi, myślenie logiczne oraz utrwalają kierunki w przestrzeni. Podczas kodowania na dywanie dzieci uczą się zadaniowego podejścia do stawianych problemów i pracy zespołowej.

W grudniu odwiedziła nas Mikołaj, ubraliśmy choinkę i wykonaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe. Dużo radości sprawiło nam wspólne śpiewanie kolęd.

W styczniu przygotowywaliśmy się do uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Ozdobiliśmy dla nich laurki i wykonaliśmy drobne upominki. Z okazji ich święta, dla naszych kochanych Babć i Dziadków przygotowaliśmy także krótki występ.

Zima w tym roku obdarzyła nas śniegiem, dając nam tym samym wiele radości, mimo to z utęsknieniem czekamy na wiosnę.