Co słychać  w gr II u Biedronek

Z nową energią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Za nami już ponad dwa miesiące wspólnej  zabawy i  nauki. Każdy dzień spędzony w  przedszkolu sprawia że jesteśmy bogatsi w nowe   doświadczenia, umiejętności i przyjaźnie . Poznaliśmy już naszą nową salę , jej kąciki tematyczne, wspólnie ustaliliśmy zasady korzystania z zabawek i odkładania ich na wyznaczone miejsce. Zawarliśmy umowy, które dotyczą odpowiedniego zachowania się w szatni przedszkolnej , na sali, przy stolikach podczas posiłków, w łazience przedszkolnej , w ogrodzie w czasie zabaw na świeżym powietrzu. Biedronka Malwinka  która jest symbolem naszej grupy przypomina nam o tych  umowach i zasadach, a także motywuje nas do podejmowania działalności plastycznej. Stworzyliśmy już dużo różnych prac które można podziwiać  w szatni przedszkolnej. Bardzo lubimy kolorować, rysować, układać puzzle, budować z klocków, tańczyć i śpiewać. Pogodna  jak do tej pory jesień sprawiła , że często przebywamy w ogródku przedszkolnym, tam czas spędzamy na swobodnych zabawach ruchowych. W zakładce ,,galeria” można zobaczyć zdjęcia będące zaledwie małym urywkiem naszego dnia codziennego.