UWAGA RODZICE OSTRZEŻENIE!

UWAGA RODZICE – OSTRZEŻENIE!

Według powziętych od rodziców informacji, na terenie osiedla Albertyńskiego można spotkać kobietę, która zaczepia dzieci, próbuje zabierać dzieci matkom, atakuje słowem i czynem rodziców. Nie obawia się również mężczyzn. Policja bada sprawę (kobieta ma zaburzenia psychiczne). Jest to osoba korpulentna, w wieku ok. 35 lat, wysokiego wzrostu - ok. 170 cm, włosy długie w kolorze jasnego brązu. Uczulam wszystkich rodziców na tą panią i wzywam do wzmożonej czujności. Wszystkie potencjalne zdarzenia z tą kobietą należy zgłaszać na policję.

Z poważaniem dyrektor  przedszkola

Krystyna Litwin