Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021ważnymi informacjami.

Zgodnie z ramowym rozkładem dnia i organizacją pracy w przedszkolu zwracam uwagę na: punktualne przyprowadzanie dzieci

dzieci korzystające ze śniadania – muszą być w przedszkolu do godz. 815

dzieci nie korzystające ze śniadania – muszą być w przedszkolu w godz. 850 -900

bezwzględne przestrzeganie godzin odbioru dzieci:od 1200 do 1215

i od 1430 do 1700

Powyższe uwagi będą rygorystycznie przestrzegane!

Dyrektor przedszkola  Krystyna Litwin

By rozłąka z mamą mniej bolała

Z uwagi na trwającą epidemię, by usprawnić pracę przedszkola :

Nie przedłużaj momentu rozstania, pożegnaj dziecko czule, ale stanowczo i wyjdź. Twoje wahanie zwiększa jego lęk.

Maluch nieświadomie przejmuje obawy matki. Jeśli czujesz, że rozstanie z nim przychodzi ci z trudnością, niech przez jakiś czas odprowadza go tata.

INFORMACJA DLA RODZIN POSIADAJACYCH KKR 3+

Rodziny, które posiadają Krakowską Kartę Rodzinną 3+ lub   Kartę Kraków dla Rodziny „N” proszone są o dostarczenie tych kart do sekretariatu przedszkola.

WYPRAWKA DLA DZIECI 3-LETNICH Z GR I KRASNOLUDKI

• duży koc
  • pantofle
  • ubrania na zmianę (podkoszulek, majtusie, skarpetki, spodenki)

wszystkie rzeczy prosimy podpisać

Poniżej lista dzieci zapisanych do gr I Krasnoludki

WYPRAWKA DLA DZIECI Z POZOSTAŁYCH GRUP

• pantofle
  • ubrania na zmianę (podkoszulek, majtusie, skarpetki, spodenki)

wszystkie rzeczy prosimy podpisać

Uwaga Rodzice!

W dobie pandemii korona wirusa kontakt z dyrektorem przedszkola jest możliwy poprzez kontakt mailowy: przedszkole115@poczta.fm lub telefoniczny 126484509; 500018738. Wszystkie grupy uruchomiły  też poczty mailowe, za pomocą której możecie Państwo kontaktować się z nauczycielami danego oddziału, do którego jest zapisane dziecko.

Gr. I Krasnoludki 1.grupa.krasnoludki@gmail.com

Gr. II Biedronki gr.IIbiedroneczki@gmail.com

Gr. III Tańczące żabki przedszkolezabkigrupa3@gmail.com

Gr. IV  Rozśpiewane słoneczka sp115gr4@onet.pl

Gr. V Smerfy – p.115gr5@op.pl

ZEBRANIE Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

W zakładce ZEBRANIE Z RODZICAMI znajdziecie Państwo ważne informacje dotyczące nowego roku szkolnego 2020/2021.Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentu. Dziękujemy.