Szanowni Państwo.

Istnieje możliwość otwarcia żłobków i przedszkoli.

Decyzję w tej sprawie podejmie Prezydent Miasta Krakowa przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

Rodzice, którzy muszą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, powinni o tym fakcie powiadomić dyrektora placówki drogą mailową na adres do dnia 3.05.2020 r.

przedszkole115@poczta.fm

Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane                               z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Szczegółowe rozwiązania dotyczące trybu zgłaszania chęci uzyskania opieki nad dzieckiem, określi dyrektor danej placówki wspólnie z organem prowadzącym.

Obecnie nie posiadamy informacji o terminie otwarcia przedszkoli, w związku z powyższym proszę na bieżąco śledzić  stronę internetową przedszkola.