Mobilne Oceanarium w przedszkolu

20 dni temu

Dnia 17.04.2024 po raz pierwszy w naszym przedszkolu dzieci wzięły udział w projekcie edukacyjnym pod hasłem „Mobilne Oceanarium”, które łączy walory edukacyjne z rozrywką. Wielkim przeżyciem dla naszych przedszkolaków było zaproszenie do specjalnej kapsuły ustawionej w jednej z sal przedszkolnych, gdzie wyświetlona  została produkcja 3D. W wielkiej kapsule dzieci przeniosły się w świat rafy koralowej, odnosząc wrażenie przebywania na dnie oceanu.   Oglądały życie  mieszkańców tropikalnej rafy koralowej (takich jak: żółwie morskie, płaszczki, ośmiornice, delfiny, rekiny i inne,)  pełne przygód i niebezpieczeństw, zagadek i tajemnic.  Ta inspirująca podróż w głąb mórz i oceanów  była dla dzieci z naszego przedszkola źródłem wielu pozytywnych wrażeń, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.