Gwiazdka dla zwierzaka 2023r

5 miesięcy temu

Od lat w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę dla bezdomnych zwierząt. Również i w tym roku nasza placówka odpowiedziała na apel krakowskiego schroniska przy ul. Rybnej 3 w którym obecnie przebywa 390 psów oraz 430 kotów. W tym roku akcja pomocy zwierzakom odbywała się w nowej odsłonie ,, Wielka zbiórka dla burka i kocurka” –GWIAZDKA DLA STARYCH I CHORYCH ZWIERZAKÓW. W naszym przedszkolu zebraliśmy ponad 50 kg karmy ,,suchej” i ,,mokrej” dla psów i kotów. Wśród darów znajdowały się również śpiwory, kołdry, ręczniki, prześcieradła i inne posłania dla zwierzaków. Wszystkie dary zostały odebrane z naszego przedszkola w dniu  20.11.2023r  przez pracownika schroniska i zawiezione do azylu. Koordynatorki akcji: Małgorzata Wysmułek  i Anna Baran serdecznie dziękują  wszystkim przedszkolakom  i ich rodzicom za włączenie się do akcji. Nasze przedszkole otrzymało także podziękowania od Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz Certyfikat Wielkiego Serca.