Pasowanie na Przedszkolaka

6 miesięcy temu

17. 10. 2023 r w Wesołej Krainie Twórczości odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.  Krasnoludki oraz dzieci z gr II, III i IV zostali włączeni do grona Przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od zaprezentowania piosenek: "Jestem małym przedszkolakiem", "My jesteśmy Krasnoludki" oraz wiersza "Mam trzy latka".  Część artystyczna zakończyła się zabawą ruchową do piosenki "Jesień" w której wzięły udział wszystkie dzieci. Po złożeniu ślubowania nastąpiło Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka i wręczenie pamiątkowych dyplomów. Po zakończeniu uroczystości dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Wszystkim  Przedszkolakom życzymy : uśmiechu, radości  oraz wielu nowych przyjaciół.