Gr V Smerfy w Domu Kultury im. CK Norwida.

12 miesięcy temu

22. 05 23r  w Domu Kultury na os. Górali 5, odbył się coroczny przegląd twórczości artystycznej  przedszkoli w Nowej Hucie pod hasłem " Tańczyć każdy może."

Dzieci z gr V zaprezentowały taniec Krakowiak wraz z przyśpiewką Mariackie hejnały i harcami Lajkonika. Starszaki  w strojach krakowskich pięknie wykonały taniec bawiac publiczność i komisję oraz gości.  Występ bardzo wszystkim się podobał dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i prezentami w formie gier stolikowych , zrecznosciowych i układanek . To spotkanie artystyczne było nie tylko możliwością zaprezentowania umiejętności naszych starszaków, ale również dawało możliwość oglądania występów dzieci z innych przedszkoli które to obfitowały w ogrom ciekawych form tanecznych w  różnorodność strojów rekwizytów i muzyki. Spotkanie to było ucztą artystyczną dla dzieci i dorosłych.