Przedszkolaki  na spektaklu  ,,Księga dżungli,,

rok temu

Dnia 15.03.23 dzieci z grup II, III, IV i V wybrały się do kina Kijów na przedstawienie teatralne : „Księga dżungli”, w wykonaniu aktorów teatru In Art z Wrocławia. Dla trzech starszych grup było to już drugie wyjście do tego kina, natomiast dzieci z grupy II były tutaj po raz pierwszy.Spektakl oparty był na historii przedstawionej w książce pod takim samym tytułem. Opowiadał o przygodach chłopca o imieniu Mowgli - głównego bohatera wychowanego w dżungli, wśród dzikich zwierząti egzotycznej scenerii. Aktorzy, którzy wcielili się w role zwierząt zaprezentowali się w  pięknych strojachi maskach. Akcji towarzyszyła muzyka ilustracyjna oraz śpiew, które wraz ze scenografią wytworzyły egzotyczny klimat i nastrój na widowni. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami po zakończeniu spektaklu, a nasze dzieciaki zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola na obiad.