Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Dzień Babci i Dziadka to najlepszy czas by zadbać o bezpieczeństwo starszego pokolenia. W związku z tym 18 stycznia została zainaugurowana w naszym przedszkolu kampania edukacyjna ”Ostrzegamy seniorów przed oszustami”, organizowana przez Urząd  Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Wojewódzką  Komendę Policji   w Krakowie.

Sprawozdanie z tej uroczystości, zdjęcia oraz krótki filmik można zobaczyć pod adresem: telewizja małopolska facebook oraz na stronie internetowej naszego przedszkola.                                                                                                                                                                                           Zachęcamy do oglądania!