Informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że nasze przedszkole będzie brało udział w akcji inaugurującej KAMPANIĘ EDUKACYJNĄ „OSTRZEGAMY SENIORÓW PRZED OSZUSTAMI” .

W związku z tym 18.01.2023 (środa) gościć  będziemy przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Komendy Wojewódzkiej Policji, seniorów z klubu Seniora „Renesans” oraz przedstawicieli prasy i telewizji. Celem tej wizyty będzie symboliczne przekazanie kratki edukacyjnej zawierającej treści profilaktyczne ostrzegające seniorów przed ewentualnymi oszustami oraz życzenia dla babć i dziadków. Kartka ta powstała   w ramach podpisanego w 2020r. porozumienia pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego a Komendą Wojewódzką Policji  w Krakowie dotyczącą współpracy przy realizacji zadania          „ Wielopokoleniowa Edukacja Małopolan”, której założeniem jest dotarcie poprzez dzieci do bliskich, by te następnie przekazały im wiedzę  o oszustach.

W tym dniu dzieci z grupy III, IV i V będą uczestniczyć   w przedstawieniu pod tytułem „Pietruszka na wagarach”   w wykonaniu seniorów z klubu „Renesans”.