Rozśpiewane Słoneczka  - laureatami konkursu: ,,Zimowa piosenka dla mamy i taty"

rok temu

Na początku miesiąca grudnia dzieci z grupy IV wzięły udział w konkursie pt. „Zimowa piosenka dla mamy i taty”, zorganizowanym przez Dom Kultury przy ulicy 29-go listopada 102. Zgodnie z regulaminem konkursu każda grupa przysyłała do siedziby organizatora nagraną prezentację wokalną lub wokalno – taneczną zgodną z tematem konkursu. Dzieciaki z naszej grupy wykonały piosenkę: „Zimowa poleczka” wraz z układem tanecznym wkomponowanym pomiędzy zwrotkami. Dodatkowo zimowa dekoracja oraz stroje dzieci nawiązujące do treści piosenki były dodatkiem do tego występu.

Dnia 21.12.2022 w Domu Kultury odbyła się uroczystość podczas której przedstawiciele grup biorących udział w konkursie odbierali nagrody i dyplomy za miejsca punktowane. Jest nam miło pochwalić się sukcesem naszej grupy. Zdobyliśmy III miejsce, a nasza reprezentantka  odebrała w imieniu całej grupy pamiątkowy dyplom wraz z upominkami.

Gratulujemy wszystkim dzieciakom!