Świąteczne spotkania w grupach: I i II z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia

rok temu

W dniu 15.12.2022 r. w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dzieci z grupy Biedronki  i grupy Krasnoludki przedstawiły świąteczny program artystyczny dla rodziców. Występy zostały nagrane dla rodziców.Na program złożyły się: wiersze, piosenki, kolędy i tańce.Przed występami, dzieci w swoich salach, zostały zaproszone przez swoje panie do  świątecznie udekorowanych stołów. Poczęstunek przygotowały panie z trójek grupowych. W grupie Biedronki w świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich wspólne zaśpiewanie kolędy „Przybieżeli do Betlejem” oraz zabawa do utworu „Jingle bells” Dzieci oprócz mile spędzonego czasu, miały okazję poznać i utrwalić wiadomości o tradycjach świąt Bożego Narodzenia. Wyjątkowość tego dnia podkreśliła nie tylko dekoracja sal, stroje przedszkolaków, ale również ośnieżony krajobraz za oknami. Wszyscy uczestnicy poczuli już magię świąt.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt.