Rozśpiewane Słoneczka na Konkursie Piosenki Patriotycznej: Piosenka dla Polski

rok temu

Dnia 24.11.2022 dzieci z grupy IV  „Rozśpiewane Słoneczka” wzięły udział w konkursie piosenki zorganizowanym w Klubie Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie. Zgodnie z regulaminem konkursu nasze przedszkolaki przygotowały piosenkę tematycznie związaną z naszą Ojczyzną: „Polska”. Śpiewowi dzieci towarzyszyła też gra na instrumentach perkusyjnych. Oprócz samego występu mieliśmy też okazję oglądać prezentacje innych grup przedszkolnych. Wykonaliśmy sobie pamiątkowe fotografie na tle konkursowej dekoracji.

Po kilku dniach dotarła do nas radosna informacja, że w tym konkursie zajęliśmy    I miejsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nabraliśmy ochoty do udziału w innych tego typu imprezach, jeśli tylko będą organizowane.