Polska moja ojczyzna - spotkanie patriotyczne

rok temu

W przeddzień Święta Niepodległości 10 listopada  w naszym przedszkolu odbyła się krótka patriotyczna uroczystość z udziałem wszystkich grup w dwóch turach (dzieci młodsze i starsze). W tym dniu przedszkolaki w galowych strojach recytowały i śpiewały piosenki o Polsce. Podczas występów usłyszeliśmy wierszyki tj. ,,Barwy Ojczyste" Cz. Janczarskiego , ,,Kto Ty jesteś"  W Bełzy oraz piosenki ,,To nasz kraj", ,,Polska", ,,Jestem Polką i Polakiem". O godzinie 11.11 najstarsze grupy wspólnie odśpiewaliśmy hymn, włączając się tym samym w akcję MEiN-u „Szkoła do hymnu”. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci naszych „Małych Polaków”.

W zakładce ,,galeria" podziwiać można zdjęcia nie tylko z samej  uroczystości ale także z przygotowań do niej jak również  zobaczyć można prace plastyczne dzieci związanych z powyższym tematem.