Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

rok temu

W dniu 18.10.2022r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Przyjęte zostały do grana Przedszkolaków dzieci z czterech grup, które dopiero rozpoczęły przygodę z naszym Przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego przygotowanego przez gospodarzy-grupę Krasnoludków z udziałem dzieci uczestniczących w pasowaniu z pozostałych grup. Po odśpiewaniu piosenki na powitanie, Krasnoludki zaprezentowały taniec ze śpiewem do utworu „Idzie, idzie Jasio do przedszkola”, a także układ choreograficzny z wykorzystaniem kolorowych chustek do piosenki „Hej Chusteczko”, następnie wygłosiły wiersz, którego treść zapraszała do rozpoczęcia pasowania przez Panią Dyrektor. Po złożeniu przez dzieci ślubowania nastąpiło uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka i wręczenie pamiątkowych dyplomów. Jesteśmy pewni, że ta rozpoczynająca się przygoda w Przedszkolu będzie niezwykła, pełna śpiewu, tańca, gier i zabaw a każdy kolejny dzień będzie sprzyjał rozwojowi wyobraźni, tworzeniu, odkrywaniu i tego Wam kochane Przedszkolaki życzymy.