Wyjazd grup: III, IV i V na przedstawienie: ,,Pinokio'

rok temu

Dnia 17.10.2022 trzy najstarsze grupy z naszego przedszkola wybrały się do kina  „Kijów” na przedstawienie teatralne pt. „Pinokio” w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru In – Art.  Dzieci już od samego przyjścia do przedszkola nie mogły doczekać się momentu wyjazdu. Po przyjeździe na miejsce zajęliśmy wyznaczone przez organizatorów miejsca i z zaciekawieniem oglądaliśmy scenografię oczekując na rozpoczęcie spektaklu. Choć sama treść bajki „Pinokio” była prawie wszystkim znana, nasze przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem i uwagą śledziły na scenie losy niesfornego , drewnianego chłopca. Spektakl obfitował w wiele emocji, a  efekty specjalne i piękna, zmieniająca się scenografia sprawiły, że przedstawienie bardzo się podobało naszym dzieciakom.