Święto Dzieci w naszym Przedszkolu

1 czerwca – Święto wszystkich Dzieci, to dzień oczekiwany przez każde dziecko.

W naszym Przedszkolu, to dzień pełen niespodzianek. Już od rana czekały na nasze przedszkolaki atrakcje w salach. Wspólne zabawy,tańce i upominki.Kolejną  niespodziankę zrobili swoim kolegom i koleżankom dzieci z grupy V.Smerfy przedstawiły legendę o Smoku Wawelskim. Dla przedszkolaków był to czas zarówno zabawy jak i wzbogacenia, i utrwalenia wiadomości związanych z Krakowem. Występ wszystkim bardzo się podobał. Kolejne atrakcje czekały na przedszkolakiw ogrodzie.Wspólne zabawy ruchowo – taneczne do ulubionych przebojów dzieci, łapanie baniek mydlanych, zabawy z wstążkami, balonami, z chustą animacyjną.Cały dzień upłynął wszystkim w wesołej atmosferze. Dzieci otrzymały upominki, kolorowe balony i słodkie czekolady. Radość dzieci, ich uśmiechy świadczą o tym, że dzień ten był dla każdego dziecka wyjątkowy.Mamy nadzieję,że pozostanie na długo w pamięci każdego naszego przedszkolaka.Życzymy wszystkim dzieciom, aby Ich marzenia się spełniały, aby Ich każdy dzień był wyjątkowy, wypełniony uśmiechem.