W dniu 25 listopada 2021r wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Każdy przedszkolak przyniósł tego dnia swojego ulubionego pluszaka. Do przedszkola przyszły misie duże, małe, pluszowe, milutkie, mięciutkie, puchate, kolorowe. A każdy z nich był piękny i wyjątkowy. Dzieci przez cały dzień wesoło bawiły się ze swoimi  maskotkami. Tego dnia nie zabrakło tańców, wierszy, piosenek , zabaw ruchowych z misiem w roli głównej. Dzieci wykonały również prace plastyczne których bohaterem był oczywiście miś. Prace zostały wyeksponowane na szatni naszego przedszkola. Przygotowując się do tego dnia przedszkolaki wcześniej zapoznały się z historią  tego święta , słuchały czytanych bajeczek i wierszyków o misiach m.in. Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Miś Bruno, Paddington, nauczyły się różnych piosenek i  specjalnie przygotowanego na to święto wiersza który w tym szczególnym misiowym  dniu dumnie deklamowali.