SMERFY I ROZŚPIEWANE SŁONECZKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 100

23 listopada poraz drugi dzieci z gr.IV Rozśpiewane słoneczka i z gr.V Smerfy były zaproszone na warsztaty edukacyjne do Szkoły Podstawowej nr 100 na os. Albertyńskie. Dzieci brały udział w lekcjach z edukacji wczesnoszkolnj i z języka angielskiego. Na warsztatach dzieci miały możliwość poznania  zasad panujących na lekcjach , mogły skorzystać z pomocy dydaktycznych i układanek edukacyjnych. Poznały model układu słonecznego.  Sposób posługiwania się wagą szalkową.  Układały wyrazy z literek. Na lekcji z języka angielskiego miały możliwość utrwalenia wiadomości zdobytych w przedszkolu.  Śpiewały piosenki w j. angielskim utrwalały kolory i doskonaliły wymowę a  wszystko to odbywało się w słuchawkach i  specjalnej sali przystosowanej do takich lekcji . Warsztaty w Szkole były dla dzieci wielkim przeżyciem, ciekawą lekcją i świetną zabawą.