Pożegnanie dzieci idących do Szkoły oraz Święto Rodziny w  grupie V Smerfy

W dniu 08.06.2021 r. odbyło się, w ogrodzie naszego Przedszkola, Uroczyste Spotkanie z okazji Pożegnania dzieci idących do Szkoły oraz Święta Rodziny,

z udziałem  zaproszonych gości – Pani Dyrektor oraz Rodziców przedszkolaków.  Nasi mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem przedstawili program artystyczny, na który złożyły się: wiersze, piosenki, tańce. Nie brakowało radości i wzruszeń.

Dzieci oprócz braw od gości otrzymały od p. Dyrektor I Nauczycielek gratulacje za wspaniały występ oraz życzenia sukcesów w szkole i udanych wakacji. Rodzice otrzymali podziękowania za współpracę. Rodzice złożyli podziękowania Pani Dyrektor oraz Nauczycielkom za opiekę i naukę dzieci. Była również niespodzianka dla dzieci- Smerfiki otrzymały upominki: pamiątkowe dyplomy, książki oraz worki – plecaki  z przyborami szkolnymi.

Wszystkim Dzieciom gratulujemy wspaniałego występu,Ich Rodzicom dziękujemy za udział w uroczystości i współpracę. Jeszcze raz życzymy Dzieciom i Rodzicom dużo radości i samych sukcesów.