Dzień Dziecka w Wesołej Krainie Twórczości

Z radością powitaliśmy słoneczną pogodę w wyczekiwanym Dniu Dziecka . Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki wesoło wyruszyły do ogrodu przedszkolnego , żeby podziwiać pełen dowcipu i niespodzianek pokaz iluzjonisty . Po oglądnięciu pokazów czekały na dzieci zabawy muzyczne i taneczne , przy których mogły wyrazić swoją ekspresję i radość.  Dla każdej grupy przygotowano również warsztaty – wykonanie kolorowego lizaka oraz zabawę balonami .

Po pełnych emocji zabawach każda grupa chętnie pozowała do zdjęcia z miłym hipopotamem .

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom dużo , dużo zdrowia oraz radości czerpanej ze wspólnych zabaw z rówieśnikami w przedszkolu i pogodnego dzieciństwa w domu.