Laurka dla babci i dziadka

Wnuczka , wnuczek edukuje – babcia, dziadek się stosuje – to hasło, które przyświecało laurce którą dzieci z naszego p-la podarowały w tym roku swoim babciom i dziadkom. Ta wyjątkowa kartka przygotowana została w ramach porozumienia zawartego pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego a Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie i realizacją przedsięwzięcia pt,,Wielopokoleniowa Edukacja Małopolan”. 07.01.2021r w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się konferencja prasowa, podczas której Marta Malec- Lech z zarządu województwa przekazała na ręce nauczycielek  naszego przedszkola kartki  edukacyjne, które mają pomóc ostrzegać seniorów przed oszustami. Kartka oprócz miejsca na własnoręczny, dziecięcy rysunek dla babci, dziadka zawiera edukacyjny wiersz, który w zabawny, literacki sposób przypomni o tym, aby nie stać się ofiarą oszustwa.W zakładce galeria można podziwiać karteczki ozdobione przez nasze przedszkolaki . A  w poniższym linku zdjęcia z przekazania kartek.