Aktywnie i twórczo spędzają czas w przedszkolu dzieci z grupy V Smerfy.

Dzieci z grupy V wykazują się bardzo dużą aktywnością w różnych sferach oraz wyobraźnią twórczą zarówno podczas zajęć zorganizowanych o różnej dominacji, jak i podczas zabaw dowolnych. Z dużym zaangażowaniem podchodzą do zadań. Potrafią współpracować w parach i w zespołach.Bogactwo pomysłów można zauważyć w wykonanych przez Smerfy projektach:Dom Smoka Wawelskiego, Mój dom w Krakowie, parasolki, tworzenie gier – opowiadań z udziałem Smoka Wawelskiego.Tworzenie gier – opowiadań to okazja do: aktywności twórczej, pomysłowości, wymyślania zadań, współdziałania, opowiadania, przeliczania, porównywania liczby elementów, odczytywania i pisania, np. START, META, ćwiczenia w orientacji na kartce, w stronach: lewa, prawa oraz czerpania radości ze wspólnej gry z kolegą, koleżanką i zdobywania umiejętności wygrywania i przegrywania. Zachęcamy Państwa do tworzenia wspólnie z dziećmi tego typu gier planszowych na różny tamat. Życzymy dobrej zabawy! Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć.