Jesienne zabawy w Żabkach

Drodzy Rodzice miniony miesiąc był dla nas obfity w różne atrakcje. Wspólnie przeżywamy wiele wspaniałych chwil, którymi chcemy się z Wami podzielić. Od września bierzemy udział w projekcie "Uczymy dzieci programować" . Na tych zajęciach dzieci korzystały z  maty do kodowania , kolorowych kubeczków, krążków rozwijających kompetencje matematyczne, cyfrowe, kompetencje w zakresie rozumienia i tworzenia informacji. Dzieci na zajęciach biorą czynny udział poprzez: oglądanie, dotykanie, manipulację przedmiotami  itd. Wszystkie zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Do grona przedszkolaków dołączyła 3 dzieci, które zostały Pasowane na Przedszkolaka przez Panią Dyrektor.  Wspólne zabawy na świeżym powietrzu, również dają wiele radości.  Prace plastyczne są wykonane estetycznie z wielkim zaangażowaniem dzieci.