Krasnoludki w przedszkolu

Minęły już dwa miesiące pobytu w przedszkolu, minął okres adaptacji do nowych całkiem innych warunków. Jesteśmy już „ zgraną paczką”, znamy swoje imiona oraz miejsca przy stolikach.  Wiemy, że podczas trwającej pandemii musimy dbać o zdrowie:  czystość rączek, kichanie w rękaw. Potrafimy już bawić się zgodnie i w małych grupkach. Chętnie bierzemy udział we wspólnych zabawach przy muzyce i ze śpiewem. Znamy już kilka wierszyków. Bardzo podoba nam się pobyt w ogródku przedszkolnym, korzystanie z huśtawek i kolorowych zjeżdżalni. Polubiliśmy przedszkolne „przekąski owocowe” oraz inne posiłki. Jest nam tutaj dobrze, bezpiecznie i wesoło. Możecie to wszystko zobaczyć na zdjęciach umieszczonych w galerii.