Udział reprezentantów grupy V Smerfy w XV Nowohuckim Przeglądzie Twórczości Artystycznej

Udział reprezentantów grupy V „Smerfy”

Samorządowego Przedszkola nr 115 w Krakowie

w XV Nowohuckim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych

W październiku 2020 roku czwórka reprezentantów grupy V „Smerfy”oraz naszego Przedszkola wykonała plakat nt.”Zielona Nowa Huta” w ramach XV Nowohuckiego PrzegląduTwórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych.Celem przeglądu było wzbogacenie wiedzy dzieci na temat Nowej Huty, rozwijanie ich kreatywności przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.Na plakacie autorzy przedstawili wybrane miejsca Zielonej Nowej Huty, jak: Kopiec Wandy, Zalew Nowohucki, zielony budynek przedszkola, zielony plac zabaw. Plakat został nagrodzony dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi. Nagrody ( chusta i pisaki do malowania oraz dzwonki do gry) będą wykorzystane w pracy z dziećmi. Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom konkursu.

Organizatorami konkursu byli:

• Samorzadowe Przedszkole nr 151 z oddziałami integracyjnymi  w Krakowie.
  • Samorzadowe Przedszkole nr 104 z oddziałami integracyjnymi  w Krakowie.
  • Rada Dzielnicy XVI i XVIII