Pasowanie na Przedszkolaka

Uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka.”

W dniu 29.10.2020 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. W tej miłej uroczystości wzięły udział dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczęły swoją przygodę przedszkolną. W nietypowej na dzień dzisiejszy sytuacji związanej z pandemią COVID 19 w tym spotkaniu wzięły udział wszystkie dzieci z grupy „Krasnoludków”, 3 dzieci z grupy „Biedronki”, 2 dzieci z grupy „Tańczące żabki”, 5 dzieci z grupy „Smerfy”. Uroczystość rozpoczęły dzieci z najmłodszej grupy, które zaprezentowały starszym kolegom krótki program artystyczny. Następnie Pani Dyrektor „zaczarowanym ołówkiem” dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Z okazji tej wyjątkowej uroczystości dzieci otrzymały  pamiątkowe dyplomy.  Na zakończenie pan fotograf wykonał dzieciom grupowe i indywidualne zdjęcia z tej ceremonii.