Udział dzieci z grupy IV ,,Smerfy" w lekcji otwartej, w Szkole Podstawowej nr 100

W dniu 20. 02. 2020 r. dzieci z grupy IV brały udział w lekcji otwartej w Szkole Podstawowej nr 100. Lekcja odbyła się na sali gimnastycznej. Pani Dagmara przybliżyła przedszkolakom zasady gry w koszykówkę. Dzieci obserwowały pokaz gry w wykonaniu starszych kolegów. Następnie każdy „Smerf” ćwiczył rzuty piłki do kosza. Duże wrażenie wzbudził u wszystkich pokaz układu tanecznego w wykonaniu dziewczynek z zespołu cheerleaders. Wiele radości wywołała u dzieci zabawa z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Przedszkolaki miały okazję aktywnie spędzić czas, zobaczyć  przykładową lekcję w szkole oraz szkolną szatnię. Dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta w szkole. Udział w lekcji otwartej pomoże dzieciom po wakacjach, z uśmiechem. przekraczać progi w szkole. Dziękujemy paniom: Dagmarze i Agnieszce.