Wizyta gr V w Szkole Podstawowej nr 100 na ,,Dniach otwartych"

Dnia 18.02.2020r. dzieci z grupy V „Rozśpiewane słoneczka” były z wizytą w Szkole Podstawowej nr 100. W ramach akcji „Dni otwarte” nauczyciele przygotowali dla przyszłych uczniów wiele ciekawych atrakcji,  podczas których przedszkolaki miały możliwość zobaczenia w szkole klas uczniowskich, biblioteki, sali komputerowej, sali zabaw oraz sali gimnastycznej.   Dzieci wzięły udział w „mini” treningu koszykarskim. Przewodnikami po szkole były panie pracujące w świetlicy, które w ciekawy sposób pokazały dzieciom szkołę: od szatni, poprzez harcówkę aż do klas  w których uczyli się ośmioklasiści.  Spotkanie to było dla przyszłych uczniów  bardzo interesujące. Pokazało dzieciom, że w szkole wspólnie uczą się, bawią i milo spędzają czas.