Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu.

Dnia 05.12.19 ( czwartek) do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość  - Św.Mikołaj. Odwiedził on kolejno dzieci z dwóch najmłodszych grup (  „Krasnoludki” i  „Biedronki”)  Na powitanie każda z grup zaśpiewała Mikołajowi piosenkę, której bohaterem był on sam Naszemu gościowi  bardzo spodobało się takie przywitanie. Dzieci odpowiadały na zadawane przez Mikołaja pytania dotyczące ich zachowania w przedszkolu i w domu. Wreszcie przyszedł najbardziej oczekiwany moment wizyty – wywoływanie dzieci i rozdawanie im prezentów. Dzieci kolejno podchodziły do Św. Mikołaja , siadały mu na kolanach, odbierały prezenty i pozowały do pamiątkowych fotografii. U każdego obdarowanego prezentem przedszkolaka natychmiast pojawiał się szczery, spontaniczny uśmiech.Dziękujemy Św. Mikołajowi, że o nas pamiętał!!!!