Mikołajki w kopalni soli w Bochni

W dniu 06.12.2019r dzieci z grupy III, IV i V wzięły udział w wycieczce do Kopalni Soli w Bochni.  Na spotkanie z Mikołajem dzieci zjechały 250 metrów pod ziemię do Komory Ważyn. Program Mikołajkowej wizyty w Kopalni Soli Bochnia został przygotowany tak, aby stworzyć jej uczestnikom warunki do beztroskiej zabawy pełnej atrakcji i niespodzianek. W mikołajkowym kąciku plastycznym dzieci  miały okazję zrobić wspólnie długi łańcuch na choinkę. Wzięły udział w dyskotece prowadzonej przez wesołe Elfy. Oglądały przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów z Teatru Pinoki. Był tez czas na krótki odpoczynek oraz poczęstunek. Na zakończenie wycieczki dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem, który każdego obdarzył słodkim prezentem. Wycieczka do kopalni na długo pozostanie w pamięci dzieci.