Mój znaczek odblaskowy konkurs plastyczny

22.XI.2019r  został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci 5, 6- letnich zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 115 przy współudziale Straży Miejskiej miasta Krakowa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Konkurs skierowany był do dzieci z krakowskich przedszkoli. Jego celem było: popularyzacja noszenia odblasków od najmłodszych lat oraz kształtowanie dobrych nawyków i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Na konkurs przysłano 38prac plastycznych.

Komisja konkursowa w składzie:
 mgr Krystyna Litwin             dyrektor Samorządowego P-la 115
 podinsp. Izabela Ciarka         funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji

st.sierż Monika Kołodziejczyk – Knapik  funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej PolicjI

specjalista   Artur Ryś        funkcjonariusz Straży Miejskiej

wyłoniła i nagrodziła 8 prac postanawiając przyznać 3 miejsca punktowane i 5 wyróżnień.

PRACE NAGRODZONE:

I MIEJSCE- Ewa H  -Samorządowe Przedszkole nr 98

II MIEJSCE – Ewa B  Samorządowe Przedszkole nr 109 z Oddz .Integr

III MIEJSCE- Zuzanna G  Samorządowe Przedszkole nr 139

1. Wiktoria D  -Samorządowe Przedszkole nr 116
  2. Alicja F-  Samorządowe Przedszkole nr 116
  3. Roksana K  -Samorządowe Przedszkole nr 124
  4. Julia B  - Samorządowe Przedszkole nr 6
  5. Karolina K  -Samorządowe Przedszkole nr 120

Wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy. Wszystkie prace już 25.XI.2019 zostały wystawione na pokonkursowej wystawie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie  ul Mogilska 109, natomiast od 02.XII.2019-09.XII.2019 można je będzie oglądać w Urzędzie Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych 3/4.