Pasowanie na Przedszkolaka

04.10.2019 – piątek był wyjątkowym dniem dla przedszkolaków „Wesołej Krainy Twórczości”.  Stało się tak za sprawą uroczystości jaką było Pasowanie na Przedszkolaka połączone z prezentacją wszystkich grup przedszkolnych. W godzinach dopołudniowych w sali  „Smerfów” zgromadziły się wszystkie przedszkolaki, przebrane w stroje nawiązujące do nazw każdej z grup. Po przywitaniu przez Panią dyrektor wszystkich dzieci i wprowadzeniu w tematykę tej uroczystości rozpoczęła się część artystyczna. Kolejno prezentowały się wszystkie grupy przedszkolne w krótkich programach artystycznych z wierszami, tańcami i piosenkami. Występy rozpoczęła grupa najmłodsza „Krasnoludki”. Po zaprezentowaniu się na scenie wszystkie Krasnoludki zostały pasowane czarodziejskim ołówkiem na dzielne, grzeczne przedszkolaki. Tak było też w przypadku dzieci z innych grup, które po raz pierwszy w tym roku przekroczyły próg przedszkolny. One także zostały uroczyście przyjęte w poczet przedszkolaków Samorządowego Przedszkola nr.115. Chociaż dzieci uczęszczają do przedszkola niespełna ponad miesiąc,  potrafiły przygotować ciekawe piosenki, zaprezentować układy taneczne i wspaniale recytować wierszyki. Z wielką przyjemnością można było obejrzeć na scenie „Biedronki”,  „Żabki”,  „Smerfy”, i  „Słoneczka” .Gratulujemy występów i serdecznie witamy w naszym przedszkolu!!!