Grupa V : Smerfy - Uroczystość Święta Rodziny połączona z Pożegnaniem Przedszkola

Dnia 05.06.2019 r. w najstarszej grupie przedszkolaków odbyła się uroczystość Święta Rodziny wraz z Pożegnaniem Przedszkola. Na te dwie  okazje dzieci przygotowały bogaty program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, tańce, gra na instrumentach perkusyjnych. Pierwsza część występów poświęcona była rodzinie i zakończyła się wręczeniem rodzicom wykonanych przez dzieci prezentów. Drugą część rozpoczął Polonez z filmu: „Pan Tadeusz” do którego układ zaprezentowały przyszli pierwszoklasiści. Wśród repertuaru nie mogło zabraknąć słynnej piosenki: „Dostał Jacek elementarz” oraz naszego hitu - instrumentacji utworu: „Escalia Palladio”. Po występach dzieci częstowały się przygotowanymi przez rodziców łakociami, odbierały pamiątkowe dyplomy, książki i inne upominki przygotowane przez rodziców.

Wszystkim rodzicom z grupy: „Smerfy” serdecznie dziękujemy za wspólne „przedszkolne lata”, zaś szczególne podziękowania kierujemy w stronę mam działających w  „trójce grupowej” za przygotowanie poczęstunku.

Wszystkiego dobrego dzieciaki na drodze szkolnych obowiązków!!!