SMERFY na występach w Ośrodku Kultury

20 maja Przedszkolaki z grupy Smerfy wzięły udział w XIV Nowohuckim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie na osiedlu Górali 5. Hasło tegorocznego przeglądu brzmiało: "Nowa Huta - tu mieszkam, tu marzę ", dlatego też przygotowaliśmy program związany z naszą dzielnicą. Zaprezentowaliśmy się jako trzecie przedszkole, przedstawiając taniec Mazur, wiersz pt. "Nowa Huta" autorstwa naszej nauczycielki p. Renaty P, piosenkę "Jesteśmy Polką i Polakiem" oraz instrumentację utworu: „Escalia palladio”. Nasz występ zakończyły gromkie brawa ze strony publiczności. Dla nas bardzo ważne, ponieważ były to oklaski od naszych rówieśników, którym bardzo podobał się nasz występ. Każde przedszkole, które wzięło udział w przeglądzie otrzymało dyplom oraz nagrody, które z dumą dostarczyliśmy do naszego przedszkola.

Ponownie gratulujemy Smerfom i życzymy dalszych sukcesów!