Konkurs Piosenki "Przedszkolaki dla Nowej Huty"

Dnia 13.04.2019 w sobotnie przedpołudnie w Samorządowym Przedszkolu nr 115 w Krakowie gościliśmy artystów z 15 nowohuckich przedszkoli, którzy reprezentując własne przedszkole zechcieli zadedykować Nowej Hucie z okazji jej 70- tych urodzin swoje ulubione piosenki. Dzieci wystąpiły w dwóch grupach. Łącznie zaprezentowało się 25 solistów, w różnorodnym repertuarze.

Oceniając występy dzieci jurry brało pod uwagę: walory głosowe dziecka, rytmiczność, muzykalność a także prezencję sceniczną wraz ze strojem, który nawiązywał do treści piosenki.

Jury w składzie:

• Dyrektor przedszkola – Teresa Stolarczyk
  • Nauczyciel muzyki, absolwent AM – Sebastian Cygan
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego, absolwent kierunku: „Rytmika” – Renata Pietkiewicz

postanowiło w sposób szczególny wyróżnić i przyznać miejsca punktowane następującym osobom:

I miejsce -Nina S.  Przedszkole 152

II miejsce -Lilianna I. Przedszkole 64, Hanna B. Przedszkole 152

III miejsce – Lena W. Przedszkole 120, Karol B. Przedszkole 105

Wyróżnienia:

Zuzanna K. Przedszkole 94

Sylwia S. Przedszkole 144

Miłosz Ż. Przedszkole 116

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy i gratulują laureatom, życząc dalszych sukcesów na scenie.

O terminie odbioru nagród i dyplomów organizatorzy poinformują laureatów telefonicznie.