Występy solistów podczas konkursu piosenki: ,,Rozśpiewana wiosna"

Dnia 02.04.2019 w Samorządowym Przedszkolu nr 97 w Krakowie odbył się konkurs piosenki: „Rozśpiewana wiosna”. Nasze przedszkole reprezentowało dwoje solistów: Julka z grupy IV „Słoneczka” oraz Alek z grupy V „Smerfy”. Każde dziecko zaprezentowało 1 piosenkę o tematyce wiosennej. Julka w stroju odzwierciedlającym treść piosenki zaśpiewała piosenkę: „Maszeruje wiosna”, a Alek-  „Klucz żurawi”. Po występie wszystkich uczestników i krótkiej przerwie zapadł werdykt jurry. Alek zdobył III miejsce, a Julka otrzymała wyróżnienie. Nasi soliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy naszym artystom odwagi podczas solowego występu oraz sukcesu i życzymy dalszych, udanych prezentacji scenicznych.