Konkurs plastyczny ,,Piękna nasza Polska cała" rozstrzygnięty!

Na przełomie lutego i marca ogłoszony został w naszym Przedszkolu konkurs plastyczny „Piękna nasza Polska cała” skierowany do dzieci i ich rodziców. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania i poznawanie uroków Polski. Stworzenie okazji do rozmów  o naszym kraju oraz wyzwalanie radości ze wspólnej twórczości dzieci z ich rodzicami. Na konkurs wpłynęło 28 prac. Komisja w składzie: Pani Dyrektor mgr Teresa Stolarczyk, nauczycielki mgr Ewa Fałek, mgr Barbara Iwicka,  wyłoniły zwycięzców:

I MIEJSCE – Piotruś Drozdowicz z gr. III

II MIEJSCE – Bianka Oracz z gr. II oraz Natalka Mucha z gr. IV

III MIEJSCE – Klaudia Sobczyk z gr. IV

18 autorów prac otrzymało wyróżnienia.

Jury brało pod uwagę wkład pracy dziecka i rodzica, pomysł, estetykę pracy.

Wszyscy uczestnicy zasługują na brawa.

Uczestnicy konkursu za prace nagrodzone i wyróżnione otrzymają  książki poszerzające wiadomości o  Polsce. Wszyscy uczestnicy otrzymają  pamiątkowe dyplomy. Organizatorki konkursu: Ewa Fałek oraz Barbara Iwicka serdecznie dziękują wszystkim dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie oraz twórczą inwencję. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie dzieci zapraszamy do poznawania i odkrywania Polski.