Podsumowanie Tygodnia Artystycznego

Za nami już Tydzień  Artystyczny który trwał w naszym przedszkolu w dniach  11.03.2019 – 15.03.2019. Przebiegał on pod hasłem ,,Kraków moje miasto, Polska moja Ojczyzna. Był on podsumowaniem i utrwaleniem  wiadomości zdobytych podczas zajęć dydaktycznych  realizowanych w poszczególnych grupach w zakresie  tematyki związanej z naszym miastem jak również naszą ojczyzną. W ciągu całego tygodnia miały miejsce różne wydarzenia artystyczne. Oprócz wykonania przez dzieci prac plastycznych odzwierciedlających krajobraz Polski , smoka wawelskiego oraz zabytki Krakowa. Odbyły się także warsztaty ceramiczne, występy artystyczne podczas których przedszkolaki zaprezentowały przygotowany specjalnie na tą uroczystość patriotyczny program taneczno-wokalno-recytatorski.Tydzień zakończył się rozstrzygnięciem konkursu plastycznego dla dzieci i ich rodziców pod hasłem ,,Piękna nasza Polska cała”