Smerfy- laureatami 24 Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli

Dnia 13.03.2019 w DK „Dom Harcerza” przy ul. Lotniczej 1 w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom 24 Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzieci z grupy  „Smerfy” znalazły się w gronie laureatów. Dużym zaskoczeniem był dla nas  fakt, że nasze przedszkolaki podczas tego przeglądu zdobyły miejsca punktowane we wszystkich trzech kategoriach, w których wystąpiły:

Zespoły wokalne – I miejsce

Formacje taneczne – III miejsce

Orkiestry – I miejsce

Byliśmy więc aż trzy razy wywoływani na  scenę  po odbiór dyplomów i nagród. Dodatkowo dużym wyróżnieniem było zaproszenie nas na tą uroczystość w charakterze artystów - uświetniliśmy więc to spotkanie swoim występem i zaprezentowaliśmy przed szerszą publicznością nasze zdolności rytmiczno – wokalne.