Występy  ,,Smerfów" podczas 24 Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli.

Dnia 01.03.2019 przedszkolaki z najstarszej grupy: „Smerfy” kolejny już raz reprezentowały nasze przedszkole podczas przesłuchań 24 Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli, który zorganizował DK „Dom Harcerza” ul .Lotnicza 1 w Krakowie. Dzieci wystąpiły w 3 kategoriach i zgodnie z regulaminem przygotowały : 2 piosenki, 1 taniec i 1 instrumentację. U naszych artystów dało się zauważyć obycie dzieci ze sceną, zadowolenie i przyjemność, jakie czerpały z tej prezentacji. Dodatkowo występ ten cechowała duża muzykalność dzieci, czysty śpiew, rytmiczna, wręcz perfekcyjna gra na instrumentach perkusyjnych. Instrumentacja utworu: „Escalia palladio” zrobiła wrażenie nie tylko na jurry ale i na całej widowni.

Gratulujemy dzieciakom. Czekamy na wyniki