Spotkanie przy choince

W dniu 20.12.2018 r. zgodnie z coroczną tradycją w naszym Przedszkolu, odbyło się Uroczyste Spotkanie przy Choince z udziałem dzieci z wszystkich grup, pracowników Przedszkola oraz zaproszonych gości - rodziców przedszkolaków.Na program złożyły się: wiersze, piosenki, tańce oraz wspólne kolędowanie.O oprawę muzyczną zadbały panie prowadzące zajęcia rytmiczne. Spotkanie prowadziła nauczycielka Ewa Fałek.Po powitaniu zebranych przez panią Dyrektor Teresę Stolarczyk dzieci z grupy III zaprosiły zebranych do wspólnego kolędowania. Wszyscy zaśpiewali kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Po kolędzie reprezentanci grup I, II i III recytowali wiersze wprowadzając wszystkich w zimowy nastrój. Każda z grup pod kierunkiem swoich pań nauczycielek zaprezentowała świąteczną piosenkę i taniec.Wiersze recytowane przez reprezentantów z grup IV I V wprowadziły nastrój rodzinnych świąt. Wszyscy uczestnicy Spotkania zaśpiewali jeszcze kolędy: „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz „Przybieżeli do Betlejem” Program artystyczny zakończyła zaśpiewana przez wszystkie grupy piosenka „Życzenia”.Wszystkie dzieci wystąpiły z zaangażowaniem, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.Magię świąt można było poczuć także dzięki pięknej dekoracji oraz odświętnym strojom przedszkolaków. Na zakończenie Spotkania pani Dyrektor złożyła wszystkim podziękowania oraz życzenia świąteczne i noworoczne.Były również życzenia od reprezentantów Rady Rodziców.Wszystkim Dzieciom i Ich Rodzicom życzymy:Zdrowych,Wesołych i Ciepłych świąt Bożego Narodzenia orazSzczęśliwego Nowego Roku.