Teatrzyk w wykonaniu strażników miejskich

14.12.2018r  nasze przedszkole odwiedzili strażnicy miejscy z Referatu Profilaktyki  którzy wcielili się w rolę aktorów i  przedstawili naszym przedszkolakom spektakl pt,,Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o  mądrych dzieciach”. Aktorzy  przekazali ważne treści dotyczące zachowania na drodze, zachowania ostrożności w kontakcie ze zwierzętami i reguł postępowania Mali widzowie zostali przeniesieni do bajkowej krainy w której poznali historię Adasia, który idąc do przedszkola spotykał po drodze różne niebezpieczeństwa. Wspólnie z głównym bohaterem uczyły się prawidłowych nawyków. Poznali jak należy zachować się podczas kontaktu z psem, uczyli się „pozycji żółwia” oraz co zrobić, kiedy nieznajomy kusi różnymi niespodziankami. Dodatkową atrakcją tego przedstawienia był czynny udział dzieci w spektaklu. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, które pomagały utrwalać pozytywne zachowania.