Wyjście gr II i III do Multikina

"Zośka, Piraci i wielka draka"

W poniedziałek. 3 grudnia dzieci z gr. II "Biedronki" i gr. III "Tańczące żabki" wybrały się do Multikina na spektakl pt. "Zośka, Piraci i wielka draka" w wykonaniu aktorów Teatru Art z Łodzi. Przedstawienie to klasyczna opowieść o pirackich przygoda, ale ukazana w niezwykły sposób. Główna bohaterka - Zosia, pragnie zostać piratką i wyruszyć w daleką podróż. Niestety piraci, a w szczególności jej brat uważają, że takie przygody zarezerwowane są tylko dla chłopców. Zośka jednak się nie poddaje i walczy, o swoje marzenia. Chcąc pokazać, że jest dzielna wyrusza w daleką podróż i pokonuje wszystkie przeciwności, które spotkała na morzu. Po morskiej przygodzie, jej brat z kolegami pozwalają dołączyć Zosi do załogi statku. Planując kolejną długą podróż...

Dzieci bardzo uważnie oglądały przedstawienie teatralne. Nagradzały brawami aktorów. Wróciły do przedszkola pełne wrażeń. Wszystkim podobały się pirackie przygody.