Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Nośmy odblaski - świećmy przykładem

Tegoroczny ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci 5, 6- letnich zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 115 przy współudziale Straży Miejskiej miasta Krakowa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie został rozstrzygnięty w dniu 23.XI 2018r.

Celem konkursu było: popularyzacja noszenia odblasków od najmłodszych lat oraz kształtowanie dobrych nawyków i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
 Nadesłano 61 prac z rejonów całej Polski.

Komisja konkursowa w składzie:
 mgr Teresa Stolarczyk          dyrektor Samorządowego P-la 115
 podinsp. Izabela Ciarka         funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji

podkom. Beata Wcisło          funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji

mł. specjlista Renata  Czajka   funkcjonariusz Straży Miejskiej

mł. specjalista   Artur Ryś        funkcjonariusz Straży Miejskiej

wyłoniła i nagrodziła 6 prac postanawiając przyznać 3 miejsca punktowane i 3 wyróżnienia.

PRACE NAGRODZONE:
I MIEJSCE – Iga Bryk    Przedszkole nr1 Kolbuszowa
II MIEJSCE – Julia Ostachowska     Przedszkole nr 2NowyTarg
III MIEJSCE -Emil Gaj   Niepuliczne Przedszkole Językowe ,,Pod Magnolią" Kraków

PRACE WYRÓŻNIONE
1.Nataniel Adamczyk  Przedszkole nr 10  Puławy
2.Luiza Żmijewska Prywatne Przedszkole ,,Smyk” Grodzisk Mazowiecki
3.Ola Żerdecka  Oddział Przedszkolny przy  Szkole Podstawowej w Porębie

Wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy. Wszystkie prace już 23.XI.2018 zostały wystawione na pokonkursowej wystawie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie  ul Mogilska 109, natomiast od 01.XII.2018-10.XII.2018 można je będzie oglądać w Urzędzie Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świetych 3/4.