"Smerfy" w III LO  podczas uroczystego świętowania 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Dnia 09.11.2018 dzieci z grupy: „Smerfy” wzięły udział w uroczystości zorganizowanej z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na sali gimnastycznej  III Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie zebrali się przedstawiciele przedszkoli, szkół podstawowych i średnich dzielnicy XVI., by uczestniczyć w koncercie dla Niepodległej. Każda  grupa wiekowa zaśpiewała 1 pieśń patriotyczną. Nasze przedszkolaki wraz z kolegami z innych przedszkoli :zaprezentowali pieśń: „Piechota” .Potem kolejno występowały starsze dzieci i młodzież w repertuarze patriotycznym. Na zakończenie tej uroczystości wszyscy mieli okazję obejrzeć  krótki film  pt: „Historia Polski”, który ukazywał losy narodu polskiego od najdawniejszych czasów aż po współczesność. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym koncercie i uczcić w ten szczególny sposób 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości.