Reprezentanci naszego przedszkola z grupy:  "Smerfy" na konkursie piosenki patriotycznej.

Dnia 08.11.2018 w godzinach dopołudniowych,  „u naszych sąsiadów” – w Samorządowym Przedszkolu nr 151 odbył się konkurs pieśni patriotycznej: „Polak Mały”. Wziął w nim udział duet dzieci z grupy V – Nadia i Alek, którzy przygotowali na ten konkurs piosenkę: „Serce w plecaku”.

Konkurs piosenki został poprzedzony programem słowno – muzycznym o tematyce patriotycznej, w wykonaniu gospodarzy tej uroczystości. Naszym reprezentantom podczas występu  towarzyszył akompaniament akordeonu, co zdecydowanie podniosło jego wartość artystyczną. Dzieci wypadły doskonale a ich występ bardzo podobał się wszystkim. Jurry uznało, ze wszyscy artyści zasłużyli na zdobycie I miejsca. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu.!!!!